Навчально-технологічна практика

Навчально-технологічна практика проводиться на базовому гірничому підприємстві ПрАТ «ЗЗРК» зі студентами четвертого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» протягом шести тижнів.

Мета практики – закріплення та поглиблення теоретичних та практичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення теоретичних дисциплін та проходження навчально-виробничої практики; ознайомлення студентів безпосередньо на підприємстві з економікою, виробничим процесом і технологічним циклом виробництва; формування та розвиток у студентів професійного вміння приймати самостійні рішення в умовах конкретного виробництва, оволодіння організаторськими здібностями, сучасними методами і формами організації праці.

На своїх дільницях студенти працюють на робочих місцях.

Навчально-технологічна практика сприяє формуванню адаптивних якостей студентів, формуванню професійних знань і навичок. Практика завершується складанням звіту.

/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4913.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4919.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4921.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4934.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4940.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG-fa106acdfb3c912412422e032974d514-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi