Навчально-виробнича практика

Навчально-виробнича практика для студентів четвертого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» проводиться на базовому гірничому підприємстві ПрАТ «ЗЗРК» впродовж шести тижнів.

Основне завдання практики – формування загальних професійних компетенцій і на основі набутих знань та досвіду практичної роботи якісне виконання робіт зі спеціальності.

Під час практики студенти знайомляться з роботою та продукцією підприємства, вивчають взаємозв’язок його основних та допоміжних цехів і відділів, будову верстатів машинобудівного виробництва, різновидність інструменту та пристосувань, систему допусків та посадок, правила виконання креслень.

На своїх дільницях студенти мають можливість навчитися розраховувати відхилення, допуски і посадки; читати та креслити машинобудівні креслення; користуватись різними ріжучими та вимірювальними інструментами; виконувати роботи на верстатах…

Проходження навчально-виробничої практики в реальних умовах виробництва дає можливість студентам отримати свідоцтво про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій: токаря 2-го розряду, фрезерувальника 2-го розряду.

/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4915.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4924.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4930.JPG/Files/images/borisenko_/inna/IMG_4938.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi