22 квітня студенти, переважно активні учасники загальнотехнікумовських заходів, і викладачі технікуму відвідали м. Дніпропетровськ. Екскурсійна програма передбачала знайомство із виробництвом металургійного електросталеплавильного заводу «Інтерпайп Сталь». Це перший завод побудований «з нуля» за роки незалежності України. В нього було вкладено 700 млн $. «Інтерпайп Сталь» є унікальним об’єктом не тільки в масштабах Дніпропетровська, але і всієї України. Це сучасне обладнання, «зелені» технології (що дають можливість значно скоротити енерговитрати) і цікаві арт-об’єкти, створені Олафуром Елліассоном.
Під час екскурсії ми дізналися, як будували завод – витвір мистецтва; як створювалась єдина в Україні кабельна лінія надвисокої напруги 330 кВ, як її прокладали під землею; як працюють інженери (одні із кращих у світі) для створення величезного електросталеплавильного комплексу; що дає можливість новому заводу стати екологічно придатним.
Наступним етапом екскурсії було відвідування виставкового центру, де зібрані повномасштабні космічні експонати, виготовлені на Південному машинобудівному заводі ім. Янгеля. Ми побачили справжні супутники, двигуни, космічні та балістичні макети ракет. Активно фотографувалися у кабіні пілота пасажирського літака, на відкритому майданчику біля повномасштабних ракет.
Закінчилася пізнавальна екскурсія розважальною програмою у торгово-розважальному центрі «Мост - Сіті», де студенти мали можливість відпочити на ковзанці, в боулінгу та в кінотеатрі.
За час подорожі ми збагатили свій світогляд новими знаннями, отримали багато позитивних емоцій і цікавих вражень.

Дякуємо Запорізькому залізорудному комбінату за допомогу надану в організації та проведенні екскурсії.

/Files/images/nterpayp/1.jpg/Files/images/nterpayp/2.jpg/Files/images/nterpayp/3.jpg/Files/images/nterpayp/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi