З 25.04.2016 відбулися заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Викладач Надія Вікторівна Жукова 25.04.2016 провела відкритий семінар для студентів II курсів, де були представлені виступи та презентації на теми: «Причини та наслідки аварії», «До та після Чорнобильської катастрофи», «30 років потому…», «Глобальна екологічна катастрофа». Переглянули документальні фільми «Мутація людей та тварин після аварії на Чорнобильській АЕС» (7 хв.) та «Зона відчуження» (17 хв.)

26.04.2016 відбувся Єдиний день інформування серед працівників та студентів технікуму «До 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи».

Студенти та працівники бібліотеки підготували змістовну тематичну виставку плакатів, газет та документальних фотоматеріалів.

На чолі з викладачем ДІТ Наталією Василівною Прутник деякі студенти взяли безпосередню участь в екскурсії до Прип’яті і підготували фотозвіт, поділилися враженнями від побаченого.

Напередодні 30-х роковин трагедії, мешканці нашого міста, які були причетні до цих подій, поділилися своїми враженнями.

Викладач Ірина Леонідівна Вишневська презентувала спогади свідка подій 1986-1988 рр у зоні відчуження Олійника Леоніда Івановича, який у 1986 році був сержантом міліції Василівського РВ і був направлений в зону ЧАЕС для охорони громадського порядку.

Традиційно ми вшановуємо пам'ять жертв Чорнобиля – мирного населення і загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи – найбільшої ядерної катастрофи у світі за всю історію існування атомної енергетики.

/Files/images/chaes/1.jpg/Files/images/chaes/2.jpg/Files/images/chaes/3.jpg/Files/images/chaes/4.jpg/Files/images/chaes/5.jpg/Files/images/chaes/6.jpg/Files/images/chaes/11.jpg/Files/images/chaes/12.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi