До 9 травня відбулися заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Особлива увага надавалась долі жінок у війні. Так, творчо-пошукова група на чолі з викладачем Курлянчик О.В. презентувала тематичний плакат «Жінки Запорізького краю у Другій світовій війні», де розмістили цікаву інформацію про участь жінок нашого краю у війні, а саме: Доліна М.І. (смт. Михайлівка Запорізької обл.), Кравець Л.С. (м. Запоріжжя), Бєлік В.Л. (с. Охрімівка Якимівського р-ну Запорізької обл.), Носаль Є.І. (с. Бурчак Михайлівського р-ну Запорізької обл.).
Були підготовлені також тематичні газети: «Лист-спогад учасника війни», «Видатні українці-переможці»; працівники бібліотеки облаштували виставку літератури, періодичних видань, ілюстрацій до 9 травня.
Під керівництвом викладача Бойко М.О. були проведені змістовні заходи до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.
Традиційно студенти технікуму беруть участь у благодійних акціях. 1. Наприклад, ДІТ взяв участь в обласному телемарафоні «Пам’ять» в межах благодійного внеску у фонд акції. 2. Спільно з товариством Червоний Хрест організували допомогу для самотніх ветеранів та інвалідів Другої світової війни. 3. Щорічно студентський профком організовує благодійну акцію «Доброго ранку, ветеране!». Увагою було охоплено 13 ветеранів нашого міста. Студенти кожної академічної групи мали можливість привітати ветеранів з такою важливою подією, поспілкуватися з ними і вручити продуктові набори. Дякуємо за якісну організацію та проведення заходів голові студентського профкому Мантуровій Іванні (БЕС-14) та голові студентської ради Бачерікову Петру (ЕРГО-14).
Особливо хочеться відзначити участь студентів у загальноміських заходах: промова Саєнка Сергія (ПР-13) на урочистому мітингу-реквієму була прониклива і хвилююча; студенти групи ЕРГО-14 організували покладання квітів до меморіалу загиблих; Мантурова І. (БЕС-14), Борисенко Д. (БЕС-14), Вінник В. (БЕС-14), Литовченко Н. (БЕС-13), Абрамов В. (ТОМ-15), Григоренко І. (ПР-15), Попов Д. (ПР-14), Ричко М. (ПР-14) під час урочистостей несли вахту пам’яті, вшановуючи подвиг загиблих у Другій світовій війні; закінчилися урочистості святковим концертом в ПК «Гірник», на якому побували студенти і викладачі технікуму.
Варто згадати тематичну екскурсію «Они сражались за Родину!» організовану і проведену 24.09.2015 р. 36 студентів нашого технікуму відвідали найбільш відомі місця бойової слави м. Запоріжжя.

Дякуємо викладачам, керівникам груп і небайдужим студентам, які вшановують традиції і пам'ять важливих історичних подій, беруть активну участь в житті нашого технікуму і міста.

/Files/images/9travnya/0pW1oX0Isdk.jpg/Files/images/9travnya/-qsweElpHcY.jpg/Files/images/9travnya/Uv6ru2TLkVY.jpg/Files/images/9travnya/IYjQEjN5AtQ.jpg/Files/images/9travnya/X7kbVrhQ0Ic.jpg/Files/images/9travnya/587qbyVO4Bs.jpg/Files/images/9travnya/CYk24amvDO4.jpg/Files/images/9travnya/Tx-D1qFvZZ4.jpg/Files/images/9travnya/ljWmZTNoyOc.jpg/Files/images/9travnya/7Rv0Z5_9lQA.jpg/Files/images/9travnya/aVGrbQt0qso.jpg/Files/images/9travnya/d031Ma65zqc.jpg/Files/images/9travnya/Hf8NxSwI8xg.jpg/Files/images/9travnya/IucMlgtx4-I.jpg/Files/images/9travnya/O5cFKr_E-DI.jpg/Files/images/9travnya/SmxZWuj_6H8.jpg/Files/images/9travnya/wKvUtVl6ReU.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi