У вересні з метою трудового виховання та соціальної адаптації студентів до виробництва відбулися зустрічі-бесіди з досвідченими викладачами, ветеранами праці, які розповіли про особливості гірничопромислового виробництва – Плішко А.В., будівельного виробництва - Тарасюк О.О.

Бібліотекар ДІТу Лаврентьєва Т.Д., яка працює в технікумі з 1963 року розповіла першокурсникам історію створення міста, технікуму, про перших керівників та відомих людей Дніпрорудного.

10 жовтня планується ознайомча профорієнтаційна екскурсія для студентів груп ЕРГО і ПР на базове підприємство ЗЗРК.

До Міжнародного дня громадян похилого віку та вшанування викладацької праці з ініціативи студентської молоді 30.09. – 01.10. відбулася благодійна акція «Милосердя» з надання допомоги колишнім викладачам нашого технікуму Чернозубовій А.В., Ревуцькій М.В., Соннику В.Я.

Адміністрація технікуму висловлює подяку таким керівникам груп: Багмет Л.П. – БЕС-14, Прутник Н.В. – ЕРГО-14, Ніконову О.Г. – БЕС-13, Вишневській І.Л. – ЕРГО-15 - за підтримку Всеукраїнської благодійної акції, за організацію та проведення загальнотехнікумовської акції «Милосердя».

30 вересня студенти на чолі з викладачем Курлянчик О.В. взяли участь у загальноміському заході «Поспішайте робити людям добро».

/Files/images/do_dnya_poh_vku/5RoE2siCgwc.jpg/Files/images/do_dnya_poh_vku/ggo3ihYWfCI.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi