5 травня технікум провів культурно-виховний захід до 72-ї річниці Дня перемоги над фашизмом. Програма заходу передбачала перегляд документальної хроніки про перебіг Другої світової війни, а також музично-хореографічні номери на відповідну тематику. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували память загиблих. Дякуємо за допомогу танцювальному колективу "Пілігрим" під керівництвом Галини Тімакової, Каті та Маші за щирі пісні та ведучим Мантуровій Іванні та Абрамову Владиславу.

До третьої роковини загибелі Героя України, нашого земляка Василя Сергієнка у технікумі було організовано демонстрацію та обговорення фільму "Через тернії до зірок”, присвяченого життю, громадсько-політичній діяльності та подвигу Василя Сергієнка.

Указом Президента України Петра Порошенко № 890/2014 від 21 листопада 2014 року за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності Василю Миколайовичу Сергієнку посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".

Докладніше про життя та громадську діяльність В.Сергієнка можна ознайомитися за посиланням

Кiлькiсть переглядiв: 218

Коментарi